ÖVRIGT / Mattor / Bao-tou/suiyuan 5272519
nr 527 2519
Bao-tou/suiyuan
Antik, 65 x 117, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, lagning, korroderad. Even partly slightly heavier wear, repair, corroded
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 maj 2008
23/5 14:17:30